Ogrodnicza platforma sprzedażowa – jak to działa?

25 sierpnia 2017

Ogrodnicza platforma sprzedażowa

Ogrodnicza platforma sprzedażowa

 

 

Greenery to przede wszystkim skrócenie procesu przemieszczenia roślin od producenta do centrum ogrodniczego, możliwość zaprezentowania roślin w najkorzystniejszym wegetacyjnie okresie jak najszerszej grupie klientów (dotyczy to zwłaszcza roślin ozdobnych z kwiatów) oraz sprawne wprowadzenie na rynek nowości roślinnych.

System przygotowaliśmy z myślą zarówno o dużych, jak i małych firmach. Gwarantujemy otrzymanie roślin o takiej samej jakości, jak eksponowane wzory.

 

Jak działa Greenery?

Warunkiem prezentacji roślin w programie jest podpisanie umowy z Greenery oraz dostarczenie próbek  zaakceptowanych partii roślin do wyznaczonego miejsca na targach. Taka formuła kontraktacji pozwala szkółkarzom na zdobycie wiedzy na temat wysokości sprzedaży już po pierwszym dniu sesji, a także na uzyskanie informacji zwrotnej na temat poziomu cen i jakości własnej produkcji na tle konkurencji, przy zachowaniu anonimowości. Po sesji producent dostarcza zamówiony towar do centrum logistycznego Greenery.

Ogrodnicza platforma sprzedażowa dla klientów

Tuż po zarejestrowaniu się na platformie, Klienci mogą dokonywać zamówień. Minimum danej pozycji to ilość roślin, jaka mieści się na półce wózka CC. Klienci muszą również wybrać termin odbioru zamówienia. Właściciele centrów ogrodniczych mają możliwość podjęcia decyzji zakupowej w momencie obejrzenia towaru, posiadając wiedzę o parametrach i cenie uzależnionej od wielkości zakupionej partii. Cenę dyktuje producent. Platforma na bieżąco informuje o wartości i ilości zamówienia oraz  jego objętości.


Nowoczesna giełda roślin