Nowoczesna giełda roślin

25 sierpnia 2017

Nowoczesna giełda roślin

Nowoczesna giełda roślin to nie tylko produkty najwyższej jakości, ale przede wszystkim dostępność i podążanie za najnowszymi trendami. W tym celu na rynek e-commerce wkracza również branża ogrodnicza, w postaci platformy Greenery.

Stawianie na e-biznes to wprowadzenie sprawdzonych rozwiązań, które wspomagają sprzedaż. Chcąc rozwijać swoją pozycję, należy bacznie przyglądać się potrzebom konsumentów, szczególnie tych biznesowych, którzy stanowią ogromną część rynku.

Nowość na giełdzie roślin

Nowoczesna giełda roślinGreenery to pionierski projekt w branży ogrodniczej, która nadal skrywa wiele możliwości zastosowania innowacyjnych rozwiązań. Nasz pomysł to ułatwienie komunikacji szkółkarzy z centrami ogrodniczymi. Pośredniczymy w transakcjach obu stron, dając obopólną korzyść.

Tym sposobem szkółkarze zyskują nowy rynek zbytu, a centra ogrodnicze dostęp do szerokiej gamy roślin, którymi mogą zaopatrzyć swoją przestrzeń handlową. Tworzymy markę, która ma dawać przede wszystkim gwarancję jakości –zamawiając rośliny, klient otrzyma towar dokładnie tej samej jakości, jak ten, który oglądał. W ten sposób wpływamy na rozwój i kształtowanie się trendów w branży ogrodniczej.

Przede wszystkim logistyka

Tworząc platformę Greenery chcieliśmy przede wszystkim usprawnić sektor logistyki, który w branży ogrodniczej napotyka wciąż wiele przeszkód, jak np. zbyt długi proces  przemieszczenia roślin od producenta do centrum ogrodniczego. Dzięki naszemu pośrednictwu, po złożeniu zamówienia rośliny szybko i sprawnie zostają przewiezione do centrów ogrodniczych w całej Polsce.

Obserwujemy, jak w zachodniej Europie z sukcesem rozrasta się rynek ogrodniczy. Na przestrzeni kolejnych lat czeka to również Polskę. Jak przewidują statystyki, wartość rynku ogrodniczego w naszym kraju będzie rosła o 2% w skali roku. To najdynamiczniejszy wynik w całej Europie, gwarantujący ogromny potencjał, który chcemy wykorzystać.

Jakie opinie ma Greenery?