Jakie opinie ma Greenery?

28 sierpnia 2017

Premiera platformy Greenery odbędzie się już jutro na wystawie „Zieleń to życie”. Na targach będzie możliwość przetestowania systemu, a co najważniejsze rejestracji na nim. Nasz projekt mieliśmy jednak okazję przedstawić już na kilku wcześniejszych wydarzeniach.

Greenery – opinie

Specjalnie dla Was podpytaliśmy ekspertów z branży o opinie na temat Greenery.

Jarosław Olewicz z Biznesu Ogrodniczego uważa, że nasze rozwiązanie jest bardzo potrzebne na polskim rynku. Takiej platformy oraz takiej formy sprzedaży dotychczas jeszcze nie było na polskim rynku.

Renata Fryszkowska-Madej ze Szkółki Drzew i Krzewów FRYSZKOWSCY podkreśla, że projekt jest bardzo interesujący, aczkolwiek stanowi też duże wyzwanie. Znając rozwiązania z innych krajów, z ciekawością będzie obserwować rozwój Greenery na polskim gruncie.

Robert Gabarkiewicz z BEA Szkółka Roślin Ozdobnych zaznaczył, że projekt bardzo mu się podoba. Spełnia wiele potrzeb szkółek, których głównym problemem jest obecnie znalezienie klientów. Platforma jest w jego opinii rozwiązaniem tej kwestii i ma duże szanse powodzenia.

Więcej opinii znajdziecie na:
https://www.facebook.com/platformagreenery/videos/776879569156942/

Wyraź swoją opinię

Jeśli chcecie poznać naszą platformę, zapraszamy na wystawę „Zieleń to życie”, która odbędzie się w Warszawie w jednej z hal EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14.

Chętnie poznamy również i Wasze opinie na temat naszego projektu.